Esiet sveicināti pie Maripol!

Pasaulē, kura katru dienu strauji mainās, jebkura sieviete sapņo būt vienīgā un neatkārtojamā. „Maripol” speciālisti zina, kā īstenot šo sapni. Ekskluzīvās cepures, eleganti kažokādas izstrādājumi, graciozi aksesuāri no „Maripol” izcels jūsu individualitāti, veidos neatkārtojamu izskatu un papildinās dabisko sievietes skaistumu. Katrs roku darba izstrādājums ir piepildīts ar meistaru siltumu un rūpēm. Cepures, kažokādu apmetņi, cimdi sasildīs ķermeni un dvēseli ziemā un pacels garastāvokli rudenī.

Produkti un pakalpojumi

Cepures

„Maripol” piedāvā milzīgu vīriešu un sieviešu cepuru izvēli. Mūsu sortimentā ir cepures no kažokādas, ādas un citiem materiāliem, „ausaiņi”, naģenes un dekoratīvās cepures. Mūsu meistari rūpīgi veido katru produktu un tie, faktiski, ir ekskluzīvi. „Maripol” speciālisti labprāt izpilda izstrādājumu pasūtījumus, realizējot jebkuras apmeklētāju vēlmes.

Ādas un kažokādas izstrādājumi

„Maripol” kolekcijās ir plaši piedāvāti ādas un kažokādas izstrādājumi. Priekš jums – kažoki, puskažoki, mēteļi, vējjakas un pat vestes. Iespējama izgatavošana pēc pasūtījuma.

Aksesuāri

Maripol” aksesuāri papildinās un pilnveidos jūsu neatkārtojamo tēlu. Jūsu uzmanībai ādas vai kažokādas somas, cimdi un pirkstaiņi, uzroči, dažādas siksnas, šalles un pat aitas vilnas omulīgās mājas čībiņas.

Kažokādas izstrādājumu ražošana pēs pasūtījuma

Mūsu dizaineri uzklausīs visas jūsu vēlmes un izveidos tieši tādu izstrādājumu, par kuru jūs esat sapņojuši visu dzīvi. Iespējams, tā ir ārkārtīgi skaista cepure? Bet, varbūt, tas ir kažokādas mētelis? „Maripol” speciālisti padarīs jūsu sapni par īstenību. Iespējama pasūtījuma izgatavošana no pasūtītāja materiāla.

Remonts un renovācija

Saviem klientiem „Maripol” piedāvā ādas un kažokādas izstrādājumu remonta, pārmodelēšanas un pārveidojuma pakalpojumus. Pārveidojiet savu veco kažoku, piešķiriet tam jaunu, mūsdienīgu skatu vai izmainiet to līdz neatpazīšanai ar mūsu speciālistu palīdzību. Atcerieties, jaunais – tas ir labi aizmirsts vecais!

23 gadu garumā „Maripol” rūpīgi vēro modes tendences, saglabājot uzticību tradīcijām, lai piedāvātu jums tikai labāko! Nevienu apmeklētāju „Maripol” izstrādājumi neatstās vienaldzīgu. Dizaineru prasmīgās rokas īstenos tieši jūsu sapni!